کلید های بیشتر روی دسته PS4 خود نیاز دارید؟

اگر کلید های بیشتر روی دسته PS4 خود نیاز دارید، این Gadget روی دسته کنترل شما سوار شده و امکان کنترل راحت تری را به شما در بازی میدهد.

وقتی شما در حال بازی کردن با PS4 هستید، این که بگوییم به طور معمول بیشتر فعالیت را انگشتان شصت و اشاره شما انجام میدهند منصفانه میباشد. چرا با استفاده از این قطعه جانبی جدید که قابلیت برنامه ریزی مطابق با خواست ما را دارد یک سری از عملیات کم استقاده را انجام ندهیم؟! این قطعه جانبی به پورت موجود روی دسته کنترل ما وصل میشود و کلید های بیشتر روی دسته PS4 را فراهم میکند. این قطعه سه آیتم دیگر را به پشت و در نهایت به دسته کنترل ما اضافه میکند.

این قطعه دارای دو کلید پدال مانند میباشد که به راحتی قابل استفاده با انگشتان میانی دست بازیکن است که هر کدام از آنها قابلیت برنامه ریزی و تطابق با دکمه های روی دسته را دارا است. این قطعه همچنین دارای یک صفحه نمایش OLED در وسط خود میباشد که اطلاعات کلید های برنامه ریزی شده را در لحظه با ما نشان میدهد. همچنین امکان اتصال هدفون به این قطعه وجود دارد که با جک 3.5mm میتوان هدفون را به آن متصل کرد.

Dualshock4 back button attachment قیمت قابل قبولی هم دارد و قیمت فروش آن حدود 30$ میباشد. با اینکه امکان خرید آن برای کلیه استفاده کننده های کنسول PS4 فراهم است، ولی بیشتر کاربرد آن برای بازیکنان حرفه ای میباشد. این قطعه همچنین دارای قابلیت 16 تنظیم مختلف در سه پروفایل مختلف را دارد. پس قبل از خرید این قطعه کنترل همه موارد توضیح داده شده را در نظر بگیرید و اگر بازیکن حرفه ای هستید به کلید های بیشتر روی دسته PS4 خود نیازمندید. با توجه به تحقیقات ما در این زمینه این قطعه برای بازیکنان مبتدی Playstation توصیه نمیشود. نکته دیگر اینکه تا پایان سال 2020 دستگاه جدید Sony ارزه خواهد شد میتوانید منتظر یک سورپرایز برای دسته کنترل جدید سونی باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی